Cixi Сити Море Сидро притисок Фенер копродукции, Ltd е еден од водечки производител и извозник на фенери притисок во Ningbo, Кина. Нашата компанија произведува главно "Море Сидро" бренд "сидро" брендот и "Пеперутка" фенери бренд притисок, гас сијалици и гас печки.

  • притисок
  • кампување
  • гас
  • грејач

Нови пристигнувања

Избрана Производи

WhatsApp Online Chat !