Сидро фенер бренд притисок 999

Сидро фенер бренд притисок 999

Краток опис:

А светла, пренослив керозин lantern.It можат да работат долги часови (повеќе од 6 часа), многу светла (350-500 свеќа моќ), многу ниска цена употреба, зелена и заштита на животната средина (без загадување на батеријата), ветроупорен, водоотпорен, dehumidify и топлина (затворен само) Како еден производител, имаме обезбедени repliable производи во повеќето земји на повеќе од дваесет години. Големина: 17x17x42 (cm) Нето тежина: 2.5kgs Материјал: челик, месинг, стакло Боја: сребрена гориво: керозин само Напомена: секој фенер имаат една кеса на резервни part.include мантија, ...


 • ФОБ Цена: US $ 10 - 20 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 600 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: T / T, L / C
 • детали за производот

  Тагови производ

  А светла, пренослив керозин lantern.It можат да работат долги часови (повеќе од 6 часа), многу светла (350-500 свеќа моќ), многу ниска цена употреба, зелена и заштита на животната средина (без загадување на батеријата), ветроупорен, водоотпорен, dehumidify и топлина (затворен само)
  Како еден производител, имаме обезбедени repliable производи во повеќето земји на повеќе од дваесет години.

  Големина: 17x17x42 (cm)
  Нето тежина: 2.5kgs
  Материјал: челик, месинг, стакло
  Боја: сребрена
  само керозин: Гориво

  Напомена: секој фенер имаат една кеса на резервни part.include мантија, пластични полнење може, игла, spaner итн

  ---------------
  чл. No.999 350 ЦП
  Без брза уред за загревање

  ---------------
  чл. No.909 350 ЦП
  Со брзиот загреете уред
  ---------------
  чл. No.975 500 ЦП
  Без брза уред за загревање

  ---------------
  чл. No.950 500 ЦП
  Со брзиот загреете уред
  ---------------

  Хром (или никел) галвански рефлектор (сребрена боја) не е задолжително

  Стандарден пакет:
  6pcs / ЦТН
  N.W .: 13.5KGS / ЦТН
  G.W .: 15.5KGS / ЦТН
  Големина на ЦТН:
  57X36X44CM  
  160DOZ / 20 "320DOZ / 40" 370DOZ / 40'HQ

   

  123

  33 22 11

  Зошто да изберете нас?

  1: Производител: може да се произведуваат стоки како дизајн на купувачи

  factoru

  2: Сигурен квалитет: најниска цена не е нашата крајна цел, но најдобар квалитет и прифатлива цена е.

   

  сертификација

  3: искусни работници и целосно машини

  peple

  4: 100% тест пред да замине фабрика

  ceshi

   5: Добра цена: прва рака цена, разумен корист

  shichag

  6.Sine од 1991 година, повеќе од дваесет години искуство во оваа линија

  yingye

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Контактирајте не

  • Zonghan индустриска зона, Cixi, Ningbo, PRChina
  • Телефон: 86 574 63204227
  • Мобилни телефони: 86 13858319136
  • Е-пошта: 13858319136@163.com
  • Факс: 86 574 63208532
  • WhatsApp: 86 13858319136

  Испраќам барање За Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Најнови Вести

  • Известување за Office затворање

   Известување за Office затворање

   Почитувани и почит Ве молиме љубезно да бидат информирани дека нашата канцеларија ќе биде затворен за празникот на Кинеската Нова Година од 12-ти февруари-ти февруари за да се 25. Ние ќе продолжи на 26. Февруари 2018 (понеделник). Ако има било какви дополнителни информации за ...