Известување за Office затворање

Почитувани и почит
Ве молиме љубезно да бидат информирани дека нашата канцеларија ќе биде затворен за празникот на Кинеската Нова Година од 12-ти февруари-ти февруари за да се 25.
Ние ќе продолжи на 26. Февруари 2018 (понеделник).
Ако има било какви дополнителни информации или потенцијални нарачки, ве молиме љубезно ги споделите со нас во однапред, така што можеме да се обезбеди итно одговори без одлагање.
Ви благодариме за вашето внимание!
Најдобар поглед
Тони Ченг
Cixi Море Сидро притисок Фенер копродукции, ООД.
Zonghan индустриска зона, Cixi, Ningbo, Кина
Тел: + 86-574-63210688
Факс: + 86-574-63208532
Е-пошта: 13858319136@163.com
MSN Messenger: tonycheng2000@hotmail.com
WhatsApp: +86 13858319136
Веб-страница: http: / /www.pressurelantern.com


Време на мислењето: Јан-09-2018
WhatsApp Online Chat !