Море сидро бренд фенер притисок 999

Море сидро бренд фенер притисок 999

Краток опис:

Притисок фенер моќен, пренослив керозин фенер. Авторски фабрика со повеќе од дваесет години производство искуство, ГОЛЕМИНА: 17X17X42 (CM) Нето тежина: 2.5KGS Материјал: челик, месинг, стакло Боја: сребрена гориво: керозин (препорачувам), НЕ бензин и алкохол (забрането), дизел масло (МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ , но ќе предизвика ТЕМНИНАТА смог, не се препорачува) Опис: А моќни, пренослив LANTERN.ITS нАЈМНОГУ најпаметните керозин фенер, има светлина излез од 60W, што е еквивалентно на повеќето домашни светилки, исто така е многу ек ...


 • ФОБ Цена: US $ 10 - 20 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 600 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: T / T, L / C
 • детали за производот

  Тагови производ

  фенер притисок
  моќен, пренослив керозин фенер.
  Авторски фабрика со повеќе од дваесет години производство искуство 
  , ГОЛЕМИНА : 17X17X42 (CM)
  Нето тежина : 2.5KGS
  материјал : челик, месинг, стакло
  Боја : сребрена
  ГОРИВО : керозин (препорачувам), НЕ бензин и алкохол (забрането), дизел масло (МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ , но ќе предизвика ТЕМНИНАТА смог, не се препорачува)
  ОПИС: А моќни, пренослив LANTERN.ITS НАЈМНОГУ најпаметните керозин Фенер, има светлина излез од 60W, што е еквивалентно на повеќето домашни светилки, исто така е многу економичен, гори најмалку осум часа на едно полнење на резервоарот за две пивце, емајлирани лице нема да 'рѓа, и со едноставни за одржување, во целина тоа ќе трае десет години или повеќе, во целина тоа е се користи во кампување, риболов, чекање осветлување.
  ЗАБЕЛЕШКА: СЕКОЈ ИМА LANTERN торба на резервни part.include мантија, ПЛАСТИЧНИ полнење може, игла, spaner итн
  ---------------
  чл. No.999 350c. П.
  без брзи уред за загревање
  ---------------
  чл. No.909 350c. П.
  со брзо загревање уред
  ---------------
  чл. No.975 500c. П.
  без брзи уред за загревање
  ---------------
  чл. No.950 500c. П.
  со брзо загревање уред
  ---------------
  Хром (или никел) галвански рефлектор (сребрена боја) не е задолжително

   33  IMG_0739_ бЕЗ REFLECTOR_

  22

  126-2606_IMG_


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Контактирајте не

  • Zonghan индустриска зона, Cixi, Ningbo, PRChina
  • Телефон: 86 574 63204227
  • Мобилни телефони: 86 13858319136
  • Е-пошта: 13858319136@163.com
  • Факс: 86 574 63208532
  • WhatsApp: 86 13858319136

  Испраќам барање За Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Најнови Вести

  • Известување за Office затворање

   Известување за Office затворање

   Почитувани и почит Ве молиме љубезно да бидат информирани дека нашата канцеларија ќе биде затворен за празникот на Кинеската Нова Година од 12-ти февруари-ти февруари за да се 25. Ние ќе продолжи на 26. Февруари 2018 (понеделник). Ако има било какви дополнителни информации за ...