Anchor presion markë fanar 999

Anchor presion markë fanar 999

Përshkrim i shkurtër:

Një të ndritshme, lantern.It lëvizshëm vajguri mund të punojnë me orë të gjata (më shumë se 6 orë), shumë të ndritshme (350-500 Candle energjisë), me kosto të përdorim shumë të ulët, e gjelbër dhe mbrojtjen e mjedisit (pa ndotje bateri), windproof, i papërshkueshëm nga uji, dehumidify dhe ngrohjes (shtëpie vetëm) Si një prodhues, ne e kemi furnizuar produkte repliable në shumicën e vendeve më shumë se njëzet vjet. Madhësi: 17x17x42 (cm) Pesha neto: 2.5kgs Materiali: çeliku, bronzi, qelqi Ngjyra: argjend Karburanti: vajguri vetëm Vërejtje: çdo fanar kanë një qese me mantel rezervë part.include, ...


 • FOB Çmimi: US $ 10 - 20 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 600 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Një të ndritshme, lantern.It lëvizshëm vajguri mund të punojnë me orë të gjata (më shumë se 6 orë), shumë të ndritshme (350-500 Candle energjisë), me kosto të përdorim shumë të ulët, e gjelbër dhe mbrojtjen e mjedisit (pa ndotje bateri), windproof, i papërshkueshëm nga uji, dehumidify dhe ngrohjes (shtëpie vetëm)
  Si një prodhues, ne e kemi furnizuar produkte repliable në shumicën e vendeve më shumë se njëzet vjet.

  Madhësi: 17x17x42 (cm)
  Pesha neto: 2.5kgs
  Materiali: çeliku, bronzi, qelqi
  Ngjyra: argjend
  Karburanti: vajguri vetëm

  Vërejtje: çdo fanar kanë një qese me mantel rezervë part.include, mbushje plastike mund, gjilpërë, spaner etj

  ---------------
  Art. No.999 350 CP
  Pa pajisje të shpejtë nxehet

  ---------------
  Art. No.909 350 CP
  me pajisjen e shpejtë nxehet
  ---------------
  Art. No.975 500 CP
  Pa pajisje të shpejtë nxehet

  ---------------
  Art. No.950 500 CP
  me pajisjen e shpejtë nxehet
  ---------------

  Kromit (ose nikel) reflektor veshur (ngjyrë argjendi) është opsionale

  Paketa Standard:
  6PCS / CTN
  N.W .: 13.5kgs / CTN
  G.W .: 15.5KGS / CTN
  SIZE OF CTN:
  57X36X44CM  
  160DOZ / 20 '320DOZ / 40' 370DOZ / 40'HQ

   

  123

  33 22 11

  Pse na zgjodhet ne?

  1: Prodhuesi: mund të prodhojnë mallra si dizajn klientit

  factoru

  2: cilësia e besueshme: çmimi më i ulët nuk është objektivi ynë final, por cilësi më të mirë dhe çmim të arsyeshëm është.

   

  vërtetim

  3: punëtorë me përvojë dhe makina të plotë

  peple

  4: 100% testi para se të nisej fabrikë

  ceshi

   5: Çmimi Good: Çmimi i dorës së parë, përfitim të arsyeshëm

  shichag

  6.Sine nga viti 1991, më shumë se njëzet vjet përvojë në këtë linjë

  Yingye

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Na kontaktoni

  • Zonghan Zona Industriale, Cixi, Ningbo, PRChina
  • Telefon: 86 574 63204227
  • Cellphone: 86 13858319136
  • E-mail: 13858319136@163.com
  • Fax: 86 574 63208532
  • WhatsApp: 86 13858319136

  Hetim Për çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Latest News

  • Njoftim për Office Mbylljen

   Njoftim për Office Mbylljen

   Të nderuar Zotërinj dhe madams Ju lutemi të informohet se zyra jonë do të jetë e mbyllur për festën e Vitit të Ri kinez nga 12 shkurt për 25 shkurt ne do të rifillojë më 26 shkurt, 2018 (e hënë). Nëse ka ndonjë pyetje të mëtejshme o ...