Camping sobë për 190g pierceable fishek gazit LC-66-2

Camping sobë për 190g pierceable fishek gazit LC-66-2

Përshkrim i shkurtër:

Description: Portable avullit sobë me gaz presion për të përdorur në zonë të ventiluar mirë vetëm, ajo është projektuar për përdorim me gaz përmbajtje 190g pierceable butan fishek në përputhje EN417-tipit 200 (tipit TUV miratim 02 I 99), pin përshkon me vulë gome në gaz gji është projektuar për të parandaluar ndonjë gazit gji leakage.the gaz është i fiksuar tek shtojcën për përdorim fishek a nut.The rregullator vidë është e pajisur me pajisjen e kombinuar me rubinet gazit pas inlet.the gaz gazit rubinet është një valvul gjilpërë me variabl. ..


 • FOB Çmimi: US $ 10 - 20 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 600 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Description:
  Portable avullit sobë me gaz presion për të përdorur në zonë të ventiluar mirë vetëm, ajo është projektuar për përdorim me gaz përmbajtje 190g pierceable butan fishek në përputhje EN417-tipit 200 (tipit TUV miratim 02 I 99), pin përshkon me vulë gome në gaz gji është projektuar për të parandaluar ndonjë gazit gji leakage.the gaz është i fiksuar tek shtojcën për përdorim fishek një rregullator vidë nut.The është e pajisur me pajisjen e kombinuar me rubinet gazit pas inlet.the gaz gazit rubinet është një valvul gjilpërë me pozicionin e ndryshueshme Ajo është e pajisur me një mbështetje të vetme tigan me katër gishta.

  Materiali:
  çeliku pjatë sobë dhe seksioni, ndezjes çelik inox, valvula bronzi, enë ABS.

  Të dhëna teknike:
  Kategoria: Direct tensionin butan.
  Ndezjes Single, injeksion të vetëm (0.24mm).
  Presioni gji: avullit / presion të drejtpërdrejtë.
  Type Burner: çelik inox unazë lloji.
  Ignition: ndezjen Manual.
  Fuqia: 1.1kW, Konsumi: 80g / h


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Na kontaktoni

  • Zonghan Zona Industriale, Cixi, Ningbo, PRChina
  • Telefon: 86 574 63204227
  • Cellphone: 86 13858319136
  • E-mail: 13858319136@163.com
  • Fax: 86 574 63208532
  • WhatsApp: 86 13858319136

  Hetim Për çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Latest News

  • Njoftim për Office Mbylljen

   Njoftim për Office Mbylljen

   Të nderuar Zotërinj dhe madams Ju lutemi të informohet se zyra jonë do të jetë e mbyllur për festën e Vitit të Ri kinez nga 12 shkurt për 25 shkurt ne do të rifillojë më 26 shkurt, 2018 (e hënë). Nëse ka ndonjë pyetje të mëtejshme o ...