goditje Gas pishtari M-881

goditje Gas pishtari M-881

Përshkrim i shkurtër:

Description: Portable avullit pishtari gazit presion për të përdorur në zonë të ventiluar mirë vetëm, ajo është projektuar për përdorim me gaz përmbajtje 190g pierceable butan fishek në përputhje EN417-tipit 200 (tipit TUV miratim 02 I 99), pin përshkon me vulë gome në gaz gji është projektuar për të parandaluar ndonjë gazit gji leakage.the gaz është i fiksuar tek shtojcën për përdorim fishek a nut.The rregullator bakër është e pajisur me pajisjen e kombinuar me rubinet gazit pas inlet.the gaz gazit rubinet është një valvul gjilpërë me variab. ..


 • FOB Çmimi: US $ 10 - 20 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 600 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Description:
  Portable avullit pishtari gazit presion për të përdorur në zonë të ventiluar mirë vetëm, ajo është projektuar për përdorim me gaz përmbajtje 190g pierceable butan fishek në përputhje EN417-tipit 200 (tipit TUV miratim 02 I 99), pin përshkon me vulë gome në gaz gji është projektuar për të parandaluar ndonjë gazit gji leakage.the gaz është i fiksuar tek shtojcën për përdorim fishek një rregullator nut.The bakër është e pajisur me pajisjen e kombinuar me rubinet gazit pas inlet.the gaz gazit rubinet është një valvul gjilpërë me pozicionin e ndryshueshme ndezjen .Manual.

  Materiali:
  Tunxh armë, enë çeliku, ABS trajtuar.

  Të dhëna teknike:
  Kategoria: Direct tensionin butan.
  Ndezjes Single, injeksion të vetëm (0.28mm).
  Presioni gji: avullit / presion të drejtpërdrejtë.
  Type Burner: bakri kolona lloji.
  Ignition: Incorporated me ndezjes gazit.
  Fuqia: 1.7KW, Konsumi: 125g / Max.temp.:850 h Degree Celsius

  PAKETIMI Details:
  Çdo pc paketuar në një kuti me bojra, 24pcs të paketuara në një kuti kartoni.
  NW: 475G / PC
  Qty: 24pcs / CTN
  N.W .: 15KGS / CTN
  G.W .: 18KGS / CTN
  SIZE OF CTN:
  56X39X39.5CM
  6,480PCS / 20 '
  12,960PCS / 40'
  15,040PCS / 40'HQ


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Na kontaktoni

  • Zonghan Zona Industriale, Cixi, Ningbo, PRChina
  • Telefon: 86 574 63204227
  • Cellphone: 86 13858319136
  • E-mail: 13858319136@163.com
  • Fax: 86 574 63208532
  • WhatsApp: 86 13858319136

  Hetim Për çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Latest News

  • Njoftim për Office Mbylljen

   Njoftim për Office Mbylljen

   Të nderuar Zotërinj dhe madams Ju lutemi të informohet se zyra jonë do të jetë e mbyllur për festën e Vitit të Ri kinez nga 12 shkurt për 25 shkurt ne do të rifillojë më 26 shkurt, 2018 (e hënë). Nëse ka ndonjë pyetje të mëtejshme o ...