Njoftim për Office Mbylljen

Të nderuar Zotërinj dhe madams
Ju lutemi të informohet se zyra jonë do të jetë e mbyllur për festën e Vitit të Ri kinez nga 12 shkurt për 25 shkurt
ne do të rifillojë më 26 shkurt, 2018 (e hënë).
Nëse ka ndonjë pyetje të mëtejshme ose urdhra të mundshme, ju lutemi na tregoni paraprakisht, në mënyrë që ne mund të japin përgjigje të menjëhershme pa vonesë.
Faleminderit për përkujdesje tuaj lloj!
Lidhje më të mirë
Tony Cheng
Cixi Sea Anchor Presioni Feneri Co, Ltd.
Zonghan Zona Industriale, Cixi, Ningbo, China
Tel: + 86-574-63210688
Fax: + 86-574-63208532
Email: 13858319136@163.com
MSN Messenger: tonycheng2000@hotmail.com
WhatsApp: +86 13858319136
Website: http: / /www.pressurelantern.com


Ora Post: Jan-09-2018
WhatsApp Online Chat !