Portable okarinë Gas Heater & paketat

Portable okarinë Gas Heater & paketat

Përshkrim i shkurtër:

Portable okarinë Gas Heater & paketat ● opsion Gas: LPG apo gazit natyror, me kërkesë të klientit. ● Jeta:> 10 Years ● Madhësia Item: φ675px × 837.5px ● NW: 3.38KG, GW: 4.31KG prodhimit ● Heating: 4000-6000 BTU / Hr release ● CO2: <0.41m3 / Hr konsumit ● Gas: <0.13m3 / Hr ● Zona e aplikueshëm: 8 ~ 12m2 ● Ignition: piezoelectric aplikimi ndezjen Multi-funksional Lpg Gas Heater për ngrohje dhe gatim ● efikasitet të lartë të ngrohjes, të ngrohur deri në 30 sekonda ● ngrohës Lpg dhe tenxhere me 2 në 1, hea të dyfishtë ...


 • FOB Çmimi: US $ 10 - 20 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 600 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Portable okarinë Gas Heater & paketat
  ● opsion Gas: LPG apo gazit natyror, me kërkesë të klientit.
  ● Jeta:> 10 Years
  ● Madhësia Item: φ675px × 837.5px
  ● NW: 3.38KG, GW: 4.31KG
  prodhimit ● Heating: 4000-6000 BTU / Hr
  release ● CO2: <0.41m3 / Hr
  konsumit ● Gas: <0.13m3 / Hr
  ● Zona e aplikueshëm: 8 ~ 12m2
  ● Ignition: aplikimi piezoelectric ndezjen

  Multi-funksional Lpg Gas Heater për ngrohje dhe gatim

  ● Efikasitet të lartë të ngrohjes, të ngrohur deri në 30 sekonda

  ● ngrohës Lpg dhe tenxhere 2 në 1, funksioni i dyfishtë ngrohje me levë kontrollit flakë, gjithë jetës njësi më shumë se 10 vjet.

  ● Importuar ngrohjes-rezistente neto zjarri, jetën neto më shumë se 10 vjet.

  ● Pastër core bakrit valvula, të pastër tub bakri gazit, bakër i pastër heq grykë, të qëndrueshme dhe nuk ka rrjedhje, jetën më të gjatë më shumë se 10 vjet.

  ● ngrohje me gaz LPG moderuar thatë dhomën tuaj, pastrimin e mjedisit, në mënyrë efektive pengojnë rritjen e baktereve.

  ● trupi çeliku LPG ngrohës, të gjitha trashësi çeliku më shumë se 0.6mm, i guximshëm dhe të qëndrueshme.

  ● skicë Elegant, dizajn të lehtë handhold, kudo lëvizshëm në dispozicionin tuaj.

  ● sipërfaqe çeliku trajtim me teknikë ECO electroplating për të shmangur ndryshk çeliku.

  ● piezoelectric kaloni ndezjen, mund të përdoret mbi 30.000 herë.

  ● Fire ose gazi mund të shndërrohet lart dhe poshtë lirisht.

  ● ngrohje shoku-rezistente LPG, të pathyeshme, i guximshëm, paketë të qëndrueshme për të siguruar sigurinë e tranzitit e produktit.

  Kapaciteti ● Container: 930 copë / 20ft 2600 copë / 40HQ

  1  2 3 4 5 6 14797754682663


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Na kontaktoni

  • Zonghan Zona Industriale, Cixi, Ningbo, PRChina
  • Telefon: 86 574 63204227
  • Cellphone: 86 13858319136
  • E-mail: 13858319136@163.com
  • Fax: 86 574 63208532
  • WhatsApp: 86 13858319136

  Hetim Për çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Latest News

  • Njoftim për Office Mbylljen

   Njoftim për Office Mbylljen

   Të nderuar Zotërinj dhe madams Ju lutemi të informohet se zyra jonë do të jetë e mbyllur për festën e Vitit të Ri kinez nga 12 shkurt për 25 shkurt ne do të rifillojë më 26 shkurt, 2018 (e hënë). Nëse ka ndonjë pyetje të mëtejshme o ...