Sea presion markë spirancë fanar 999

Sea presion markë spirancë fanar 999

Përshkrim i shkurtër:

Presioni far një i fuqishëm, fanar Portable vajguri. Original prodhuese me mbi njëzet vjet përvojë prodhim Madhësi: 17X17X42 (cm) Pesha neto: MATERIAL 2.5KGS: STEEL, BRASS, GLASS NGJYRA: SILVER FUEL: VAJGURIT (REKOMANDOJMË), jo benzinë ​​dhe ALKOOLI (e ndaluar), naftë OIL (mund të përdoret , POR do të shkaktojë errët smogut, nuk e rekomandojmë) PËRSHKRIMI: një i fuqishëm, LANTERN.ITS Portable MË zgjuarit VAJGURIT fanar, ka një dalje të lehta të 60W, ekuivalente me shumicën llamba e brendshme, ajo është gjithashtu shumë ec ...


 • FOB Çmimi: US $ 10 - 20 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 600 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  presioni fanar
  një i fuqishëm, fanar Portable vajguri.
  Original prodhuese me mbi njëzet vjet përvojë prodhim 
  SIZE : 17X17X42 (cm)
  Pesha neto : 2.5KGS
  MATERIAL : STEEL, BRASS, GLASS
  NGJYRA : SILVER
  FUEL : VAJGURIT (REKOMANDOJMË), jo benzinë dhe ALKOOLI (e ndaluar), naftë OIL (mund të përdoret , POR do të shkaktojë DARK smogut, nuk e rekomandojmë)
  PËRSHKRIMI: Një i fuqishëm, LANTERN.ITS portativ MOST zgjuarit VAJGURIT LANTERN, ka një dalje të lehta të 60W, ekuivalente me shumicën llamba e brendshme, ajo është gjithashtu shumë ekonomike, djegur për të paktën tetë orë në një mbushje të tank dy pintë, fytyra e emaluar nuk do të ndryshket, dhe me mirëmbajtjen e thjeshtë, në përgjithësi do të zgjasë dhjetë vjet ose më shumë, në përgjithësi është përdorur në kampe, peshkim, ndriçim të gatishmërisë.
  VËREJTJE: çdo LANTERN kemi një qese e mantelit të lirë part.include, PLASTIC mbushjes mund, gjilpërë, spaner etj
  ---------------
  Art. No.999 350C. P.
  pa pajisje të shpejtë nxehet
  ---------------
  Art. No.909 350C. P.
  me pajisjen e shpejtë nxehet
  ---------------
  Art. No.975 500C. P.
  pa pajisje të shpejtë nxehet
  ---------------
  Art. No.950 500C. P.
  me pajisjen e shpejtë nxehet
  ---------------
  Chrome (ose Nickel) kromuar reflektor (ngjyrë argjendi) është fakultative

   33  IMG_0739_ PA REFLECTOR_

  22

  126-2606_IMG_


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Na kontaktoni

  • Zonghan Zona Industriale, Cixi, Ningbo, PRChina
  • Telefon: 86 574 63204227
  • Cellphone: 86 13858319136
  • E-mail: 13858319136@163.com
  • Fax: 86 574 63208532
  • WhatsApp: 86 13858319136

  Hetim Për çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Latest News

  • Njoftim për Office Mbylljen

   Njoftim për Office Mbylljen

   Të nderuar Zotërinj dhe madams Ju lutemi të informohet se zyra jonë do të jetë e mbyllur për festën e Vitit të Ri kinez nga 12 shkurt për 25 shkurt ne do të rifillojë më 26 shkurt, 2018 (e hënë). Nëse ka ndonjë pyetje të mëtejshme o ...